- Caravans
- Kampeerartikelen
- Technische accessoires
- (Voor)tenten en luifels
- Maatwerkmatrassen.nl
- Duvalay Slaapcomfort
- Werkplaats
€27.395,00
Meer informatie over deze caravanDe Sprite Cruzer 480 SR is voorzien van een luxe badkamer met douchemogelijkheid. Met trots kunnen we stellen: de Sprite Cruzer 480 SR is een van de meest volledig uitgeruste caravans die er te koop zijn. Sprite geeft nog immer de trend aan, niet alleen met het design, maar ook met een uitrusting waar men U tegen zegt. Wat dacht u van een luxe ovencombinatie, een magnetron, een Truma Combi-unit voor warm water en verwarming, een radio met bluetooth en het Swift Command systeem? Met dit laatste kunt u bijna alle apparatuur in uw caravan bedienen via de Swift Command App op uw mobiele telefoon.
De Cruzer 480 SR heeft een binnenlengte van 5.23m en is een fijne en ruime caravan met 4 slaapplaatsen. Het Franse bed (195 x 135 cm) is achterin de caravan gesitueerd en heeft een lattenbodem in aluminium frame. Op dit bed ligt het fijne matras van ons populaire merk Duvalay. De zit voor in de caravan heeft topkwaliteit, extra dikke kussens met binnenvering. Deze zit kan omgebouwd worden tot een groot tweepersoonsbed van 206 x 160 cm. Willen uw medereizigers ook genieten van de luxe van Duvalay? Bestel dan hier het Duvalay luxe slaapsysteem.
De Sprite Cruzer 480 SR heeft lichtmetalen velgen met brede banden. Het polyester achterpaneel beslaat de volledige hoogte van de caravan en is voorzien van moderne verlichting en een derde remlicht. Het polyester aerodynamisch front heeft plaats voor gasflessen en is voorzien van 3 ramen met screenprint. Het dak, de zijwanden, binnenwanden en het plafond zijn van polyester. Bovenop de caravan bevindt zich een Sun Roof, dit is een groot panoramisch dakraam boven het polyester front. Het stalen reservewiel zit op een beugel onder de caravan. De caravan heeft een luxe uitneembaar tapijt.
De luxe keuken heeft een duurzaam afgewerkt keukenblad voorzien van krasvast formica en een extra uitklapbaar aflegblad. De uitneembare snijplank heeft een speciale, ruimtebesparende opbergplaats. De koelkast is een Dometic 8-serie koelkast van 110 liter met elektronische ontsteking en een uitneembaar vriesgedeelte. De keuken heeft een ingebouwde magnetron en de ovencombinatie inclusief grill is van topkwaliteit!
De luxe toiletruimte is voorzien van een aparte douchemogelijkheid. De douche-uitrusting en alle kranen zijn in chroomafwerking. De Thetford cassettetoilet heeft een aparte watervoorziening.
– Al-Ko ATC systeem (€ 745,-)
– Alternatieve stoffering (€ 255,-)
– Verhoging max. toelaatbaar gewicht (€ 220,-)
Alle Sprite modellen zijn te bestellen door ons als Sprite dealer.
<<< Scroll naar beneden voor alle specificaties >>>